Specjalista ds. kalkulacji

Drukarnia PapillonO firmie

2 855‐3 560 zł brutto / mies.
  • Obrońców Modlina 9
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Drukarnia Papillon

Obrońców Modlina 9

Kraków

Drukarnia Papillon to firma prężnie się rozwijająca na rynku poligraficznym w Krakowie. Z powodu wielu zapytań ofertowych potrzebujemy osoby do sporządzania kalkulacji

Zadania

  • analiza zapytania ofertowego
  • przygotowywanie oferty
  • obliczania ceny surowców, matryc, druku, oprawy itd..
  • współpraca z podwykonawcami, analiza ofert podwykonawców
  • podzlecanie drobnych produktów

Wymagania:

  • punktualność, pracowitość, rzetelność, dokładność, komunikatywność
  • umiejętności szybkiej analizy zapytania
  • mile widziane doświadczenie w poligrafii
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość programu pakietu Office a w szczególności programu Excel

Oferujemy:

  • możliwość przyuczenia do pracy
  • stałą pracę
  • pełny etat

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy