Oferta pracy

Specjalista ds. Kalkulacji (m/k)

STRABAG Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

Do Dyrekcji Budownictwa Ogólnego poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ oraz dokumentacji technicznej)
  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów w Revit i Autocad
  • opracowanie wycen kosztorysowych w oparciu o dokumentację projektową (konstrukcja, stan surowy lub roboty wykończeniowe)
  • optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych, negocjacje z oferentami
  • analiza i porównywanie ofert
  • weryfikacja ofert podwykonawców pod względem zgodności z dokumentacją techniczną
  • przygotowanie kalkulacji kosztów bezpośrednich i pośrednich, prowadzenie budżetu budowy w programie iTWO
  • wsparcie kierownictwa projektu w procesie wyboru, zakupów, rozliczania i oceny podwykonawców oraz dostawców,
  • wycena i rozliczanie prac dodatkowych
  • poszukiwanie rozwiązań mających na celu obniżenie kosztów realizacji budowy, planowanie kosztów usług i materiałów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie przygotowania kosztorysów (konstrukcje / wykończenia)
  • dobra znajomość cen materiałów i usług budowlanych
  • znajomość lokalnego rynku podwykonawców
  • praktyczna znajomość kosztorysowania robót budowlanych
  • znajomość obsługi MS Office,  AutoCad, Revit dodatkowym atutem będzie znajomość iTWO i MS Project
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności
  • bogaty pakiet szkoleń w ramach Akademii Koncernu oraz kursy języków
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie na samodzielnym stanowisku

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych

STRABAG Sp. z o.o.
Kamila Rosik
ul. Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. +48 22 451 37 40
www.strabag.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy