Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kalkulacji z Językiem Niemieckim

Mebloform sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 5

Kalwaria Zebrzydowska

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji ofertowej (zakres usług, specyfikacja, planowanie);

  • techniczne ustalenia z klientem;

  • tworzenie specyfikacji i kalkulacji;

  • wysyłanie zapytań o ceny materiałów i usługi podwykonawców;

  • wsparcie działu zakupów odnośnie wyposażenie w częściach publicznych.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego – konieczne;

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • dobra wiedza techniczna dotycząca budowy wysokiej jakości mebli w indywidualnej produkcji;

  • dobre wyczucie, znajomość cen rynkowych w branży;

  • znajomość szerokiej sieci dostawców.

To oferujemy

  • niezliczoną ilość wyzwań zawodowych; firma szybko rozwijającą się, otwarta się na działalność międzynarodową;

  • bogaty pakiet opieki medycznej dla całej rodziny;

  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze z bezpłatnym parkingiem.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Firma MEBLOFORM SP. Z O.O.z siedzibą w Kalwarii Zebrzydowskiej poszukuje kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KALKULACJI Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

do realizacji międzynarodowych projektów.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) za pomocą przycisku aplikuj