Oferta pracy

Specjalista ds. Kamer

Kronospan OSB Sp. z o.o.O firmie

Kronospan OSB Sp. z o.o.

1 Maja 52

Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • Techniczna obsługa systemów kamer, służących do kontroli jakości;

  • Codzienne raportowanie stanu systemów pomiarowych;

  • Kontrola poprawności ustawień paramentów analizy;

  • Kontrola stanu technicznego urządzeń pomiarowych;

  • Analiza statystyk odpadów;

  • Współpraca z operatorami linii;

  • Obsługa i diagnostyka komputerów zarządzających systemem pomiarowym;

  • Modyfikowanie istniejących i tworzenie nowych receptur dla produkowanych wyrobów;

  • Zamawianie części zamienny i eksploatacyjnych;

  • Organizacja i wsparcie corocznych serwisów producenta.

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi komputerów klasy PC;

  • Łatwość przyswajania obsługi nowych aplikacji i programów;

  • Komunikatywna znajomość w mowie i piśmie języka niemieckiego lub angielskiego;

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość wizyjnych systemów kontroli jakości Baumer oraz branży produkcji paneli podłogowych;

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;

  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;

  • Program poleceń pracowniczych;

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.

● Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Przewiń do profilu firmy

Szukasz nowych możliwości?

Nie boisz się wyzwań?

To właśnie Ciebie szukamy!

Zadzwoń nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, wyślij swoją aplikację lub napisz sms: o treści PRACA, a oddzwonimy do Ciebie: +48607910159.