Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kampanii brand, traffic/media planner

Ceneo.pl sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie kampanii Brandowych online (zasięgowych) dla Ceneo.pl oraz monetyzacji działań Brand realizowanych we współpracy z klientami zewnętrznymi. W ramach swoich obowiązków będziesz odpowiedzialna/y za planowanie i emisje kampanii (Traffic Manager), realizacje warstwy wizualnej (Production, współpraca z działem PR, grafikami oraz agencjami zewnętrznymi) oraz wykorzystanie już istniejących kanałów komunikacji do ich dodatkowej monetyzacji we współpracy z działem handlowym min. (Media Planner). W ramach swoich zadań, będziesz odpowiedzialna/y za:

  • udział w przygotowywanie strategii komunikacji oraz emisji kampanii Brand dla Ceneo.pl,

  • planowanie, zakup oraz nadzór nad kampaniami reklamowymi programmatic oraz w modelach klasycznych,

  • analizę i optymalizację prowadzonych działań pod kątem KPI (powiązanych z celami Brand oraz Performance Marketing),

  • współpraca z działami Performance Marketing, PR i Handlowym w celu pracy nad dodatkową monetyzacją serwisu

  • współpraca z zewnętrznymi agencjami i domami mediowymi

Nasze wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji mediowej / branży komunikacji marketingowej lub przy produkcji i emisji kampanii internetowych (Traffic/Media Planner),

  • znajomości podstawowych wskaźników mediowych, wiedzy z zakresu kampanii programmatic oraz obsługi platformy DSP DV360 oraz Performance Marketing,

  • znajomości narzędzi: Google Marketing Platform (min. Campaign Manager oraz Google Analytics), ekosystemu reklamowego Google oraz Facebook,

  • umiejętności samodzielnego działania, doskonałej organizacji pracy i pracy w grupie,

  • umiejętności analitycznego myślenia oraz sprawności w operowaniu liczbami

  • determinacji, zaangażowania i motywacji do pracy,

  • zdolności wykonywania kilku zadań jednocześnie oraz pracy pod presją czasu,

  • łatwości w szukaniu rozwiązań potencjalnych problemów,

  • przestrzennego, wielowymiarowego myślenia,

  • kreatywności i komunikatywności,

  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • dobrej znajomości pakietu MS Office/GSuite

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy w nowoczesnym biurze na terenie Business Garden we Wrocławiu

  • Udział w szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą

  • Możliwość doskonalenia języka angielskiego w ramach darmowych kursów

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Dodatkowe benefity w postaci kart: multisport, restauracyjnej i wiele innych

  • Nieformalną atmosferę w pracy. U nas Ty wybierasz jaki strój na siebie ubierasz

  • Nieograniczony dostęp do strefy Chillout wyposażonej m.in. gry i wygodne hamaki

  • Miejsce garażowe dla rowerów wraz z infrastrukturą (szatnia + prysznic)

  • Udział w sekcjach sportowych m.in. piłka nożna, drużyna biegowa

Ceneo.pl sp. z o.o.

Ceneo.pl to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce. Jesteśmy liderem wśród porównywarek cen i produktów w Europie. Od blisko 15 lat każdego dnia towarzyszymy milionom Polaków kupującym on-line. W czasie zakupów inspirujemy ich, wskazujemy im najkorzystniejsze oferty i pomagamy w bezpiecznych zakupach w sklepach internetowych. Współpracujemy z największymi sklepami i platformami sprzedażowymi z kraju i zagranicy. Nasz serwis tworzą specjaliści z różnych dziedzin, których łączy pasja, zaangażowanie w realizowane projekty i wspólne wartości. W czasie, jaki zajmuje przeczytanie tego opisu (30 sek.) Ceneo pomogło już kilkunastu tysiącom osób.

Przewiń do profilu firmy