Oferta pracy

Specjalista ds. kampanii CRM

Nest Bank S.A.O firmie

  • Wołoska 24, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Nest Bank S.A.

Wołoska 24

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie komunikatów marketingowych kierowanych do Klienta, np. sms, e-mail, baner w bankowości elektronicznej, social media,

  • akceptacja kampanii CRM (np. proces, treść komunikatów) przez jednostki opiniujące,

  • aktualizacja cyklicznych planów kampanii CRM,

  • koordynowanie procesu wdrożenia kampanii CRM,

  • zarządzanie kampaniami CRM: tworzenie i aktualizacja harmonogramu, uzgadnianie z innymi jednostkami procesu i komunikacji,

  • tworzenie wymagań biznesowych dotyczących narzędzi i procesów kampanijnych,

  • tworzenie (rysowanie) map Customer Journey (tego Cię nauczymy),

  • analiza wyników kampanii CRM,

  • tworzenie kampanii w social media,

  • analiza konkurencji.

Nasze wymagania

  • min. 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • samodzielność w realizacji zadań,

  • orientacja na cele oraz wysoka świadomość biznesowa,

  • zdolność efektywnego zarządzania własnym czasem pracy i ustalania priorytetów,

  • zaangażowanie do pracy,

  • chęć rozwoju w zakresie social media,

  • łatwość i swoboda w nawiązywaniu kontaktów.

Mile widziane

  • znajomość narzędzi klasy CRM oraz Marketing Automation,

  • znajomość produktów oraz procesów bankowych.

To oferujemy

  • wyzwania umożliwiające rozwój kompetencji w obszarach CRM, marketingu, customer experience,

  • przyjazną atmosferę pracy, możliwość wychodzenia poza schematy,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, program lojalnościowy),

  • możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach, wielu innowacyjnych projektach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne