Oferta pracy

Specjalista ds. Kampanii Google Ads

Grafton Recruitment

8 00010 500 brutto / mies.
  • Gdańsk, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001
Specjalista ds. kampanii Google AdsNumer ref.: 1-19-63839
Dla naszego Klienta - firmy z branży medycznej, poszukujemy

Specjalisty ds. kampanii Google Ads.

Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie, tworzenie i prowadzenie kampanii Google Ads i Facebook Ads
  • Prowadzenie analiz i optymalizacja prowadzonych kampanii
  • Wdrażanie własnych rekomendacji
  • Raportowanie efektywności prowadzonych działań,
  • Bezpośrednia współpraca z pozostałymi działami w firmie
Wymagania
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii Google Ads - warunek konieczny
  • Znajomość narzędzi Google Analytics, Google Data Studio
  • Wysoka kultura osobista i bardzo dobre zdolności komunikacyjne
Korzyści
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • elastyczny czas pracy; możliwość 100% pracy zdalnej
  • szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ambitne i ciekawe wyzwania zawodowe
  • możliwość podróży służbowych
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ogłoszenie archiwalne