Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Administratorem Twoich danych osobowych jest: ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Cigacicach (66-131) przy ul. Kwiatowej 14; tel. +48 68 38 50 236. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
ROCKWOOL Polska

Marketing Automation Leader

ROCKWOOL PolskaO firmie

  • Cigacice (pow. zielonogórski)

    Cigacice (pow. zielonogórski), lubuskie
  • Ważna jeszcze 12 dni
    do: 26 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie i wdrażanie strategii w obszarze automatyzacji akcji marketingowych w systemie Marketo dla klientów biznesowych

  • Optymalizowanie kampanii cyfrowych, które angażują, informują, inspirują i motywują zakupy produktów marki ROCKWOOL

  • Planowanie kampanii w Google Ads / Social Media i ich bieżąca analiza

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii zarządzania potencjalnymi klientami (leadami)

  • Integracja Marketo z zasobami witryn ROCKWOOL w regionie CEE

  • Usprawnienie integracji Marketo i CRM w zakresie segmentów, profili klientów i konfiguracji kampanii

  • Udział w planowaniu i realizacji działań marketingowych

Podział czasu pracy
70%

praca w j. angielskim

30%

praca w j. polskim

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w marketingu (chętnie Digital marketing)

  • Zainteresowanie automatyzacją w obszarze marketingu

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • Doświadczenie w tworzeniu kampanii e-mailingowych

  • Dobra znajomość systemu CRM

  • Kompetencje analityczne, dobra znajomość MS Excel

Mile widziane

  • Znajomość jednego z narzędzi: Marketo, Salesforce, Eloque, Hotspot

  • Znajomość Microsoft Dynamics

  • Znajomość Excel Analitics

To oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, współfinansowanie wycieczek Klawoo - to nasz Klub Ludzi Aktywnego Wypoczynku)

  • Możliwość zdobycia wiedzy specjalistycznej

  • Rozwój w dużej, międzynarodowej firmie

  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Więcej na temat tej roli

Jako Specjalista ds. kampanii internetowych będziesz mieć realny wpływ na rozwój grupy ROCKWOOL. Przekładając cele biznesowe na ukierunkowane na konsumenta kampanie digital, płynnie przeprowadzisz naszych potencjalnych klientów przez proces podejmowania decyzji.

Jeśli dobrze znasz język angielski - będziesz mieć świetną okazję, żeby to wykorzystać. Jesteśmy międzynarodową firmą, więc na co dzień będziesz komunikować się w tym właśnie języku – zarówno z kolegami z innych krajów, jak i z agencjami, z którymi współpracujemy.

Lokalizacja

Główna siedziba ROCKWOOL Polska mieści się w położonych nad Odrą Cigacicach, ok 20 km od Zielonej Góry. Z wielu okolicznych miast dojedziesz do nas wygodnie drogą S3.