Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kampanii Płatnych - Performance Marketing Specialist

International Center of Events II Sp. z o.o.O firmie

International Center of Events II Sp. z o.o.

Kazimierza Gierdziejewskiego 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i realizacja kampanii reklamowych (Facebook Ads, Google Ads, Linkedin Ads)

  • Ustawienie śledzenia konwersji i narzędzi do pomiaru skuteczności działań reklamowych

  • Analiza i optymalizacja płatnych kampanii, konwersji pod względem realizowanych wskaźników

  • Raportowanie i analiza wyników prowadzonych kampanii

  • Zarządzanie budżetem kampanii reklamowych

  • Kreatywny udział w wizjach/ pomysłach odnośnie projektów bieżących oraz przyszłych

Nasze wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w samodzielnym tworzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych online (Facebook Ads, Google Ads, Linkedin Ads)

  • Doświadczenie w konfiguracji metod konwersji reklam i mierzenia ich skuteczności

  • Umiejętność korzystania z programów takich jak Google Tag Manager, Google Analytics, Facebook Analytics, Manager Firmy FB

  • Pomysłowość i staranność

  • Umiejętność nieszablonowego myślenia

  • Analityczny umysł i zdolność wyciągania wnioski z prowadzonych działań

To oferujemy

  • Kontrakt B2B

  • Godziny pracy 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku (w siedzibie firmy)

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji

  • Regularne integracje zespołu oraz brak dress code'u

  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze jako część zgranego zespołu bez korporacyjnego nagromadzenia procedur

  • Znaczący wpływ w rozwój wszystkich projektów

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

Grupa IC to kilkudziesięcioosobowy zespół pełen ciekawych pomysłów, kreatywności, uporu, determinacji i profesjonalizmu. Pracę w firmie dzielimy na kilka zespołów:

IC Marketing – oferujemy outsourcing marketingu

IC Events – od ponad 11 lat zajmujemy się tworzeniem wydarzeń

IC Media – posiadamy 4 topowe portale branżowe: Branża Fitness, Zawód Trener, Reha Biznes oraz FranczyzaINFO

Aktualnie tworzymy 30 marek - naszych autorskich wydarzeń oraz obsługujemy marketingowo klientów zewnętrznych.

Więcej o nas: www.grupaic.pl

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj.