Oferta pracy

Morele.net Sp. z o.o.

Specjalista ds. kampanii promocyjnych

Morele.net Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Fabryczna 20A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 6 gru 2020
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fabryczna 20A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • planowanie oraz przygotowywanie kampanii promocyjnych

  • koordynacja działań podczas realizacji prowadzonych kampanii

  • planowanie oraz kontrola realizacji budżetu

  • przygotowywanie analiz i zestawień dotyczących wyników sprzedaży

  • opracowywanie prognoz oraz aktywności promocyjnej

  • ocena działań promocyjnych i rekomendacja zmian mających na celu zapewnienia odpowiedniej efektywności zaplanowanych działań marketingowych

  • zapewnienie sprawnej komunikacji oraz dbanie o prawidłowy przepływ informacji w zakresie realizowanych aktywności

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu kampanii online

  • interesujesz się tematyką szeroko pojętego marketingu oraz masz aktualną wiedzę na temat bieżących trendów

  • potrafisz dokonywać ewaluacji wyników prowadzonych działań marketingowych oraz wiesz jak intepretować zgromadzone na tej podstawie dane

  • znasz w stopniu bardzo dobrym Google Analytics

  • jesteś mistrzem organizacji pracy własnej a przy tym jesteś zaangażowany/a i zorientowany/a na osiągnięcie celu

  • planowanie to Twoja specjalność a prowadzenie kilku projektów jednocześnie dostarcza Ci motywacji i energii do działania

  • jesteś osobą chłonną wiedzy, gotową podjąć wyzwanie

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku e-commerce

  • pracę z rewelacyjnymi ludźmi, którzy wspólnymi siłami budują najszybciej rozwijającą się firmę w polskiej branży e-commerce

  • pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną

  • wynagrodzenie odpowiadające osiąganym rezultatom (podstawa + premia)

  • dowolną formę umowy (umowa zlecenie lub umowa o pracę)

  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i cennego doświadczenia

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze w centrum Krakowa z możliwością pracy zdalnej

  • dodatkowe benefity: możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Karta multisport

Grupa Morele to lider polskiego rynku e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD) z blisko 20-letnią historią obecności w branży. Wartości, które spajają naszą ponad 400 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli miałeś/aś okazję prowadzić już kampanie online i jesteś zainteresowany/a tematyką szeroko pojętego marketingu a przy tym Google Analytics to dla Ciebie pestka, to nic nie stoi na przeszkodzie abyś dołączył/a do naszego zespołu!