Oferta pracy

Specjalista ds. Kard i Płac

AGRO MEAT sp. z o.o.O firmie

  • Lubelska 46
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AGRO MEAT sp. z o.o.

Lubelska 46

Olsztyn

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie list płac - prawidłowe naliczanie wynagrodzeń,
  • Księgowanie list płac, uzgadnianie sald kont powiązanych ZUS, PIT, konta pracownicze itp.
  • prowadzenie dokumentacji dot. spraw kadrowych pracowników firmy
  • rozliczanie czasu pracy
  • prowadzenie administracji personalnej oraz sporządzanie dokumentacji z zakresu stosunku pracy
  • sporządzanie raportów i analiz kadrowo – płacowych
  • sporządzanie dokumentacji dla ZUS, US, GUS, PFRON
  • obsługa pracowników w zakresie wypłaty wynagrodzeń
  • Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych
  • merytoryczne wsparcie firmy, proponowanie rozwiązań i opiniowanie w zakresie bezpieczeństwa pracy

Oczekiwania:

  • Minimalnie wykształcenie średnie w zakresie rachunkowości i finansów, mile widziane wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów praca pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Znajomość zagadnień przepisów podatkowych,
  • Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Pełne zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Znajomość pakietu Enova będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność, zaangażowanie i lojalność

Proponujemy:

  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie w firmie,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • niezbędne szkolenia i narzędzia pracy,
  • przyjazna atmosferę pracy.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy