Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Katalogu Produktów eCommerce

Sanimex 1 Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Łabędzka 24
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Sanimex 1 Sp. z o.o. Sp.k.

Łabędzka 24

Gliwice

Sanimex to firma o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, działająca nieprzerwanie od niemal 30 lat. Głównym punktem działalności jest prowadzenie specjalistycznych sklepów zajmujących się sprzedażą płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek oraz produktów komplementarnych.

Obowiązki

  • wprowadzanie produktów do sklepu internetowego,
  • zarządzanie produktami, tworzenie list i filtrów,
  • weryfikowanie poprawności danych produktowych,
  • współpraca z producentami i dostawcami w zakresie pozyskiwania danych produktowych,
  • zarządzanie prezentacją produktów w serwisach zewnętrznych,
  • koordynacja tworzenia opisów i zdjęć produktów, wykonywanych przez firmy zewnętrzne,
  • wprowadzanie i moderacja treści w sklepie internetowym oraz na stronie firmowej

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na platformach e-commerce,
  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu bazami produktów w sklepach internetowych i/lub systemach PIM,
  • znajomość MS Office / Google Sheets (operacje na dużych zbiorach danych, plikach, łączenie danych z różnych źródeł, tabele przestawne, przygotowanie danych do importu, mile widziana znajomość VBA),
  • znajomość podstaw HTML/CSS,
  • umiejętność obsługi dowolnych narzędzi do prostej edycji zdjęć,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stałe zatrudnienie na pełen etat,
  • realny wpływ na dynamiczny rozwój sklepu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy,
  • pracę w zgranym zespole oraz dobrą atmosferę.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne