Oferta pracy

Specjalista ds. klejenia

Buster GFC Sp. z o.o.O firmie

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zadania:

  • opiniowanie projektów w zakresie klejenia,
  • opiniowanie projektów pod względem zgodności z obowiązującymi lub wymaganymi przez zleceniodawcę przepisami i normami,
  • analizowanie możliwości wykonywania procesu klejenia w powiązaniu z organizacją produkcji,
  • nadzorowanie procesów technologicznych obejmujących klejenie,
  • wdrażanie: nowych technologii klejenia, nowego wyposażenia produkcyjnego,
  • prowadzenie i aktualizowanie rejestru techników klejenia posiadających uprawnienia do klejenia,
  • planowanie szkoleń dla: kadry zatrudnionej w Dziale Spajania – aktualizujących i rozszerzających wiedzę specjalistów klejenia, pracowników nadzorujących i realizujących produkcję w obszarze klejenia,
  • współpraca z placówkami naukowo-badawczymi w obszarze klejenia, badań połączeń klejonych,
  • bieżąca i systematyczna kontrola stosowania procedur SZJ opartego o wymagania norm i przepisów w podległym obszarze,
  • udział w zespole auditowym w ramach kwalifikowania dostawców i poddostawców usług wyrobów klejonych,
  • nadzór nad kosztami funkcjonowania Działu Spajania,
  • poszerzanie wiedzy poprzez śledzenie rozwoju technologii klejenia, w Polsce i za granicą oraz wykorzystywania jej w pracy zawodowej.

Wymagania i obowiązki:

  • Posiadanie świadectwa szkolenia na poziomie EAS
  • Doświadczenie w zakresie nadzoru nad procesem klejenia

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (3-miesięczny okres próbny)
  • Wynagrodzenie zgodnie z posiadanymi umiejętnościami
  • Pracę w systemie jednozmianowym (7-15) od pon. - pt.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz PPK
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Możliwość rozwoju poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy