Ta oferta pracy jest nieaktualna od 69 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Klienta Biznesowego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Klientów Indywidualnych.
    • Budowanie długofalowych relacji z Klientami Firmy.
    • Pełnienie roli partnera biznesowego dla Klientów z segmentu SME i osób fizycznych.
    • Oferowanie usług finansowych oraz księgowych.
    • Pośrednictwo kredytowe.
    • Przestrzeganie etyki zawodowej, wysokich standardów jakości wyznaczonych przez firmę.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów.
    • Co najmniej dwu letnie doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych dla klientów biznesowych oraz indywidualnych, poparte sukcesami.
    • Znajomość produktów bankowych.
    • Umiejętność doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego i najbardziej korzystnego dla Klienta rozwiązania finansowego.
    • Aktywność oraz samodzielność w działaniu.
    • Zaangażowanie i orientacja na cel.
    • Pozytywne nastawienie do świata i ludzi.
    • Wykazywanie inicjatywy oraz kreatywności w działaniu.

    Oferujemy:

    • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie.
    • Pracę pełną wyzwań.
    • Profesjonalne szkolenia wprowadzające i rozwijające kompetencje.
    • Wynagrodzenie podstawowe i wysokie prowizje (podstawa negocjowalna),
    • Zatrudnienie w miejscu, gdzie dominuje przyjazna atmosfera i dbałość o komfort pracy.
    • Niezbędne narzędzia pracy (stanowisko, telefon oraz laptop).
    • Dostęp do oferty wszystkich banków i know-how firmy.
    • Najlepsze na rynku, ściśle dedykowane bazy kontaktów do pozyskiwania Klientów.

    Wyślij swoje CV na adres za pomocą Aplikuj jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu.