Specjalista ds. Klienta Firmowego

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 2017-08-29
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2017-09-28)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Kim jesteśmy?

Jesteśmy debiutującą marką na rynku pośrednictwa finansowego, którą tworzą eksperci związani z tą branżą od samego początku jej istnienia. Obecnie otwieramy biura w największych miastach na terenie całej Polski i poszukujemy Partnerów Biznesowych, którzy stworzą z nami nową jakość pośrednictwa finansowego specjalizującego się w kompleksowej obsłudze klientów firmowych oraz indywidualnych.

Region: podlaskie

Co zyskujesz?

  • umowę o współpracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjny system prowizyjny,
  • wyrównania kwartalne – możliwość osiągnięcia dodatkowej premii,
  • wypłatę prowizji nawet w 96h od uruchomienia kredytu!,
  • bezpośrednie dostępy do wybranych systemów bankowych (osobiste wprowadzenie wniosku, decyzja kredytowa w kilka minut),
  • swobodę działania – cenimy kreatywność i efektywność,
  • możliwość rozwoju zawodowego i wdrażanie własnych pomysłów,
  • kompleksowe przygotowanie do pracy i szkolenia produktowe,
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
  • niezbędne narzędzia do pracy: komputer i telefon.

Szukamy właśnie ciebie, jeśli posiadasz:

  • minimum 1 rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży produktów bankowych,
  • własną działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
  • umiejętność aktywnego pozyskiwania nowych klientów i budowy długofalowych relacji.

Twoje przyszłe zadania:

  • kompleksowa obsługa i aktywne pozyskiwanie klientów firmowych i indywidualnych oraz partnerów biznesowych,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami opartych o partnerską współpracę,
  • sprzedaż produktów finansowych dla firm oraz klientów indywidualnych.
Wyślij do nas CV za pomocą przycisku aplikuj.

Dołącz do nas!

OTWIERAMY NOWY ROZDZIAŁ NA RYNKU POŚREDNICTWA FINANSOWEGO
DLA PRZEDSIĘBIORCÓW!

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się