Ta oferta pracy jest nieaktualna od 264 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Klienta Firmowego

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 29.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy debiutującą marką na rynku pośrednictwa finansowego, którą tworzą eksperci związani z tą branżą od samego początku jej istnienia. Obecnie otwieramy biura w największych miastach na terenie całej Polski i poszukujemy Partnerów Biznesowych, którzy stworzą z nami nową jakość pośrednictwa finansowego specjalizującego się w kompleksowej obsłudze klientów firmowych oraz indywidualnych.

    Region: pomorskie

    Co zyskujesz?

    • umowę o współpracę na czas nieokreślony,
    • atrakcyjny system prowizyjny,
    • wyrównania kwartalne – możliwość osiągnięcia dodatkowej premii,
    • wypłatę prowizji nawet w 96h od uruchomienia kredytu!,
    • bezpośrednie dostępy do wybranych systemów bankowych (osobiste wprowadzenie wniosku, decyzja kredytowa w kilka minut),
    • swobodę działania – cenimy kreatywność i efektywność,
    • możliwość rozwoju zawodowego i wdrażanie własnych pomysłów,
    • kompleksowe przygotowanie do pracy i szkolenia produktowe,
    • pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
    • niezbędne narzędzia do pracy: komputer i telefon.

    Szukamy właśnie ciebie, jeśli posiadasz:

    • minimum 1 rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży produktów bankowych,
    • własną działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
    • umiejętność aktywnego pozyskiwania nowych klientów i budowy długofalowych relacji.

    Twoje przyszłe zadania:

    • kompleksowa obsługa i aktywne pozyskiwanie klientów firmowych i indywidualnych oraz partnerów biznesowych,
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami opartych o partnerską współpracę,
    • sprzedaż produktów finansowych dla firm oraz klientów indywidualnych.
    Wyślij do nas CV za pomocą przycisku aplikuj.

    Dołącz do nas!

    OTWIERAMY NOWY ROZDZIAŁ NA RYNKU POŚREDNICTWA FINANSOWEGO
    DLA PRZEDSIĘBIORCÓW!

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).