Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Klienta Strategicznego

TAKESCARE SP. Z.O.O.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie dla TakesCare nowych specjalistów, placówek medycznych

  • koordynowanie pracą lekarzy zarejestrowanych na platformie, uzupełnianie kalendarzy i profili specjalistów

  • wsparcie online w postaci udzielania odpowiedzi na kontakt mailowy ze strony pacjentów oraz specjalistów

  • realizację planów i strategii firmy przy współpracy z Zespołem

  • budowanie wizerunku firmy i bieżące wsparcie klientów biznesowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży medycznej lub telemedycznej

  • świetna komunikacja i umiejętności budowania relacji

  • preferowane wykształcenie wyższe

  • umiejętność pracy z narzędziami Office

  • dostęp do Internetu (praca zdalna)

To oferujemy

  • współpracę B2B bądź umowa o dzieło

  • elastyczny czas pracy (praca zdalna)

  • atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną i życzliwą atmosferę oraz wsparcie całego zespołu

  • narzędzia do pracy

TAKESCARE SP. Z.O.O.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki, poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty ds. klienta strategicznego na obszarze całego kraju. Praca zdalna.

TakesCare to LIDER W BRAŻNY TELEMEDYCZNEJ W POLSCE. TakesCare tworzy i dostarcza usługi do zarządzania zdrowiem online, dbając o pacjenta i jego rodzinę każdego dnia, gdziekolwiek się znajduje. Wśród bogatej oferty usług oferujemy indywidualne konsultacje medyczne online i stacjonarne, a także pierwsze w Polsce – pakiety opieki medycznej online.

Przewiń do profilu firmy