Ta oferta pracy jest nieaktualna od 127 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Klientów Biznesowych Krajowych

  • Bielawa, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Kudowa-Zdrój, Legnica, Lubań, Lubin, Nowa Ruda, Oława, Polkowice, Strzegom, Środa Śląska, Świebodzice, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec, Złotoryja, Bolesławiec, Oleśnica, Świdnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 15.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SAMANTA – wiodąca firma na polskim rynku bieliźniarskim, zajmująca się produkcją i sprzedażą bielizny damskiej, poszukuje pracownika na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. KLIENTÓW BIZNESOWYCH KRAJOWYCH
    Obszar działania: teren woj. zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, opolskiego i łódzkiego

    Cel stanowiska: Sprzedaż i obsługa Kontrahentów na Rynku Krajowym

    Obowiązki:
    • Pozyskiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych Klientów
    • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami firmy
    • Realizacja planów sprzedażowych oraz ich raportowanie
    • Poszukiwanie oraz wdrażanie rozwiązań prowadzących do zwiększenia wolumenu sprzedaży
    • Rozliczanie należności Klientów
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta w branży bielizna
    • Samodyscyplina oraz ukierunkowanie na realizację celów
    • Komunikatywność, umiejętność zarządzania własnym czasem
    • Sumienność i zaangażowanie
    • Mobilność i dyspozycyjność
    • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników
    • Środowisko ludzi z pasją
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy w terenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SAMANTA-Adamek sp.j. ,zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez SAMANTA-Adamek sp.j. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 rok.

    Po zakończeniu procesu rekrutacyjnego zostaną one zniszczone.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected].