Ta oferta pracy jest nieaktualna od 181 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Klientów Biznesowych Krajowych

  • Błonie, Brwinów, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Legionowo, Łochów, Łomianki, Łosice, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mława, Mszczonów, Nasielsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Pionki, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Radom, Radzymin, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Szydłowiec, Tłuszcz, Warka, Warszawa, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Zwoleń, Żuromin, Żyrardów, Białobrzegi, mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SAMANTA – wiodąca firma na polskim rynku bieliźniarskim, zajmująca się produkcją i sprzedażą bielizny damskiej, poszukuje pracownika na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. KLIENTÓW BIZNESOWYCH KRAJOWYCH
    Obszar działania: teren woj. pomorskiego, kujawsko - pomorskiego, warmińsko - mazurskiego, mazowieckiego i podlaskiego

    Cel stanowiska: Sprzedaż i obsługa Kontrahentów na Rynku Krajowym

    Obowiązki:
    • Pozyskiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych Klientów
    • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami firmy
    • Realizacja planów sprzedażowych oraz ich raportowanie
    • Poszukiwanie oraz wdrażanie rozwiązań prowadzących do zwiększenia wolumenu sprzedaży
    • Rozliczanie należności Klientów
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta w branży bielizna
    • Samodyscyplina oraz ukierunkowanie na realizację celów
    • Komunikatywność, umiejętność zarządzania własnym czasem
    • Sumienność i zaangażowanie
    • Mobilność i dyspozycyjność
    • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników
    • Środowisko ludzi z pasją
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy w terenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SAMANTA-Adamek sp.j. ,zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez SAMANTA-Adamek sp.j. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 rok.

    Po zakończeniu procesu rekrutacyjnego zostaną one zniszczone.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected].