Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Klientów Biznesowych

  • Piła, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASTA-NET S.A. , spółka Grupy ASTA, obecna na rynku od 1989 roku, lider w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych w Północnej Wielkopolsce oraz ościennych terenach województwa Zachodniopomorskiego. W zasięgu ASTA-NET jest ponad 80 tys. gospodarstw domowych, a usługi świadczy blisko 50 tys. klientom indywidulanym i biznesowym. Swój sukces opiera na odważnych i permanentnych inwestycjach w rozwój sieci i rozwój produktów. Skarbem firmy ASTA-NET S.A. jest jej wykwalifikowana kadra pracowników – entuzjastów technologii i ludzi zorientowanych na potrzeby klienta. Celem firmy jest być operatorem pierwszego wyboru, czyli być najbardziej pożądanym dostawcą usług multimedialnych.

    Aktualnie Spółka prowadzi rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Piła

    Wymagania:

    • Dobra organizacja pracy własnej
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i celu
    • Nastawienie na wynik – efektywność w działaniu
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku

    Twoje przyszłe zadania:

    • Aktywne poszukiwanie nowego Klienta
    • Sprzedaż usług ASTA-NET S.A. nowym i aktualnym Klientom
    • Realizacja planu sprzedażowego

    Oferujemy:

    • Możliwość realizacji ambitnych przedsięwzięć
    • Pracę w dynamicznej branży nowych technologii
    • Jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery
    • Komfortowe warunki pracy i świetna atmosfera
    • Gwarantowana podstawa oraz premia za dobre wyniki

    Jako pracownik ASTA-NET, będziesz upoważniony do korzystania ze wszystkich przywilejów, jakie oferuje firma, m.in. z dofinansowania ubezpieczenia, zniżki na usługi ASTA-NET, bezpłatny bowling, imprezy integracyjne.

    Prześlij nam swoje CV
    rekrutacja@asta-net.pl
    opis

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r.  nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Klientów Biznesowych przez ASTA-NET S.A. z siedzibą w Pile ul. Podgórna 10.