Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Klientów Kluczowych / Key Account Specialist

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Come change the world.
    And you will change too.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Specjalista ds. Klientów Kluczowych /
    Key Account Specialist
    Miejsce pracy: Łódź

    Pracownik na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za współpracę i wspieranie Zespołu Sprzedażowego

    Podstawowe zadania:

    • Współpraca i wspieranie działań sprzedażowych Zespołu Sprzedaży,
    • Uczestniczenie w procesach wdrażania nowych produktów,
    • Przygotowywanie kalkulacji kosztowych,
    • Przygotowanie ofert handlowych,
    • Prowadzenie administracji związanej ze współpracą z klientami,
    • Przygotowywanie specyfikacji produktowych,
    • Współpraca z działem obsługi klienta oraz działem konstrukcyjnym.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub końcowy etap studiów,
    • Praktyki lub staż z zakresu sprzedaży/obsługi klienta,
    • Co najmniej bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Dobra znajomość MS Excel, Word, Power Point, Outlook,
    • Motywacja do dalszego rozwijana się w strukturach sprzedażowych,
    • Dodatkowym atutem będzie uczestnictwo w programie Erasmus i praktykach.

    Wybranym kandydatom oferujemy

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość zdobywania cennego doświadczenia,
    • Pełną wyzwań pracę, możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach, kontakty międzynarodowe, szkolenia poszerzające i rozwijające kompetencje,
    • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach sprzedaży lub poza nimi,
    • Szeroki pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, Multisport, fundusz pożyczkowy, bilety na imprezy kulturalno- oświatowe, świadczenia pieniężne świąteczne, paczki dla dzieci, wycieczki),
    • Dodatkowo organizujemy spotkania integracyjne dla pracowników i ich rodzin, dofinansowujemy podwyższanie kwalifikacji zawodowych (studia). Zapewniamy też szkolenia z zakresu bezpieczeństwa, pierwszej pomocy oraz użycia AED.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV
    drogą elektroniczną
    Stora Enso Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce, Aleja Wojska Polskiego 21 informuje, że Państwa dane osobowe przetwarzane są w celach rekrutacyjnych. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych i ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania danych, a także cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom w Grupie kapitałowej Stora Enso na podstawie stosownych umów oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa. Państwa dane nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego. Dane będą przechowywane przez okres 1 roku.

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy również o umieszczenie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stora Enso Poland Sp. z o.o z siedzibą w Ostrołęce, Aleja Wojska Polskiego 21 w celu uczestnictwa w dalszych procesach rekrutacji. Zostałem/Zostałam poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych i ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawie sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania danych a także cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz, że dane mogą być udostępnione innym podmiotom w Grupie kapitałowej Stora Enso na podstawie stosownych umów oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa. Zostałem poinformowany, że moje dane nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego. Dane będą przechowywane przez okres 1 roku.”
    bottom

    You are the opportunity.

    Dołącz do nas na storaenso.com/careers

    Naszym celem jest zastąpienie materiałów nieodnawialnych na drodze innowacji i poprzez tworzenie oraz opracowywanie nowych produktów i usług opartych na drewnie czy innych surowcach odnawialnych. Zmieniając świat, zmieniamy także samych siebie; rozwijamy naszą wiedzę fachową, by zaspokoić potrzeby naszych klientów i pokonać wiele współczesnych wyzwań związanych z surowcami. Jesteśmy czołowym światowym dostawcą rozwiązań odnawialnych w dziedzinie opakowań, biomateriałów, konstrukcji drewnianych oraz papieru. Zatrudniamy około 26 000 osób w 35 krajach.

    bottom