Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Klientów Kluczowych

TORKO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży oraz dystrybucji we współpracy w poszczególnych segmentach,

  • Dbałość o obecnych strategicznych klientów końcowych,

  • Dbałość o dostępność produktów u klientów na powierzonym terenie,

  • Planowanie i kontrola wydatków wspierających sprzedaż oraz monitorowanie efektywności,

  • Raportowanie swojej pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat),

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z klientami B2B (w tym obiektami służby zdrowia),

  • Znajomość MS Office,

  • Aktualne prawo jazdy,

To oferujemy

  • Rozwój i ciekawe wyzwania w dynamicznym środowiska,

  • Umowę o pracę,

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,

  • Przyjazne środowisko pracy oparte o współpracę i dzielenie się wiedzą,

  • Ubezpieczenie.

TORK

W związku z dynamicznym rozwojem firmy - Strategiczny dystrybutor produktów TORK poszukuje kandydatów na stanowisko:

Dołączając do zespołu sprzedażowego będziesz pracował w dynamicznym i energetycznym środowisku. Sprzedaż naszych produktów do Klientów i realizowanie planów sprzedaży przy budowaniu i utrzymywaniu jak najlepszych relacji z klientami będzie Twoim głównym zadaniem.

Przewiń do profilu firmy