Ta oferta pracy jest nieaktualna od 307 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Klientów Kluczowych

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 16.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Konsorcjum Stali SA

    Konsorcjum Stali SA jest jednym z krajowych liderów na rynku dystrybucji i przetwórstwa wyrobów stalowych.
    Spółka notowana jest na GPW w Warszawie.

    Region: łódzkie

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż wyrobów hutniczych i usług firmy (wyroby z blach zimnowalcowanych i ocynkowanych, zbrojenia budowlane, prefabrykacja stali, konstrukcje stalowe);
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa i podtrzymanie relacji handlowych z już istniejącymi klientami;
    • Pozyskiwanie zapytań od klientów oraz składanie ofert.
    • Rejon działania SŁOWACJA lub CZECHY

    Wymagania:

    •  Mile widziana znajomość języka słowackiego lub czeskiego;
    •  Prawo jazdy kat. B;
    •  Dyspozycyjność, operatywność, komunikatywność;
    •  Znajomość obsługi komputera (Windows, Office, Internet)
    •  Doświadczenie min. 2 lata pracy w firmie o podobnym profilu handlowym
    •  Znajomość branży metalowej/wyrobów hutniczych

    Oferujemy:

    • Atrakcyjną, samodzielną pracę w systemie home office w znanej, stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie.
    • Narzędzia pracy jak samochód służbowy, laptop, telefon.
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).