Specjalista ds. Klientów Kluczowych

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-11-16
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2017-12-16)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Konsorcjum Stali SA

Konsorcjum Stali SA jest jednym z krajowych liderów na rynku dystrybucji i przetwórstwa wyrobów stalowych.
Spółka notowana jest na GPW w Warszawie.

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż wyrobów hutniczych i usług firmy (wyroby z blach zimnowalcowanych i ocynkowanych, zbrojenia budowlane, prefabrykacja stali, konstrukcje stalowe);
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa i podtrzymanie relacji handlowych z już istniejącymi klientami;
  • Pozyskiwanie zapytań od klientów oraz składanie ofert.
  • Rejon działania SŁOWACJA lub CZECHY

Wymagania:

  •  Mile widziana znajomość języka słowackiego lub czeskiego;
  •  Prawo jazdy kat. B;
  •  Dyspozycyjność, operatywność, komunikatywność;
  •  Znajomość obsługi komputera (Windows, Office, Internet)
  •  Doświadczenie min. 2 lata pracy w firmie o podobnym profilu handlowym
  •  Znajomość branży metalowej/wyrobów hutniczych

Oferujemy:

  • Atrakcyjną, samodzielną pracę w systemie home office w znanej, stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie.
  • Narzędzia pracy jak samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się