Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Klientów Kluczowych

SGT sp. z o. o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
SGT sp. z o. o. - lider rynku usług telewizyjnych, cyfrowych i rozwiązań technologicznych poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
Specjalista ds. Klientów KluczowychNumer ref.: Miejsce pracy na terenie województwa: świętokrzyskiego, lubelskiego, mazowieckiego

Główne obowiązki:

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji
  • negocjowanie warunków handlowych
  • analizowanie wyników swojej pracy
  • monitorowanie sytuacji rynkowej oraz działań konkurencji

W zamian za to oferujemy:

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • ciekawe wyzwania w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • umowę o pracę i atrakcyjny system wynagradzania
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport)
  • świetną atmosferę

W pracy na tym stanowisku niezbędne będą:

  • znajomość zagadnień związanych z telekomunikacją i szeroko rozumianym IT
  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
  • gotowość do częstych podróży służbowych (prawo jazdy kat. B)
  • umiejętność dobrego organizowania sobie pracy
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z ludźmi
  • dyspozycyjność
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie wyrażenia zgody poprzez umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) następującego oświadczenia:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez SGT S.A., ul. Ligocka 103 budynek 8, 40-568 Katowice.
Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania."

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne