Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Klientów Kluczowych

Konsorcjum Stali SAO firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż wyrobów hutniczych i usług firmy (zbrojenia budowlane, wyroby z blach zimnowalcowanych i ocynkowanych)

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa i podtrzymanie relacji handlowych z już istniejącymi klientami

  • Pozyskiwanie zapytań od klientów oraz składanie ofert

Nasze wymagania

  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

  • Dobre umiejętności planowania oraz organizacji pracy

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Znajomość branży hutniczej będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań prace u cenionego pracodawcy

  • Wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy

  • Pracę w gronie doświadczonych profesjonalistów w atmosferze wzajemnej współpracy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Stabilność zatrudnienia

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne