Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. klientów kluczowych

Miló Dominik Frasunkiewicz

  • Sieradz

    Sieradz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z naszymi kontrahentami działającymi w branży sanitarnej, w tym regularne spotkania z nimi,

  • bieżąca współpraca z kontrahentami zagranicznymi w zakresie realizacji planów dostaw i raportowania wyników sprzedaży,

  • aktywny udział w opracowywaniu i realizacji planów sprzedaży,

  • przygotowywanie i realizacja prognoz dostaw towarów,

  • udział w ustalaniu warunków handlowych, negocjacjach umów i porozumień,

  • monitorowanie i analiza rynku,

  • sporządzanie bieżących raportów,

  • przygotowywanie ofert i cenników,

  • udział w targach branżowych

  • koordynacja projektu wprowadzania nowych produktów u klientów

  • aktywny udział w realizacji projektów na poziomie ogólnofirmowym,

  • bliska współpraca z działami: księgowym, marketingu, serwisowym oraz biurem obsługi klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie licencjat / wyższe

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie pracy w dziale sprzedaży

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • odpowiedzialność, samodzielność i dokładność w działaniu,

  • dobre zdolności organizacyjne oraz umiejętność planowania i budżetowania,

  • przedsiębiorczość i umiejętność wychodzenia z własną inicjatywą,

  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz kultura osobista,

  • chęć rozwoju w obszarze współpracy z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi,

  • otwartość na zmiany i poszerzania wiedzy oraz umiejętności,

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzenie projektów

  • biegła znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point),

  • czynna umiejętność prowadzenia samochodu (kat. B) i gotowość do częstych podróży służbowych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju na polu współpracy biznesowej również w obszarze międzynarodowym,

  • pracę o dużym stopniu samodzielności,

  • pracę w otwartym i energicznym zespole,

  • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą oraz doświadczeniem,

Jeżeli szukasz stabilnej pracy, jesteś osobą samodzielną, zaradną i uporządkowaną, kultura osobista jest dla Ciebie ważna, a przy tym masz pozytywne nastawienie do świata, zapraszamy Cię do aplikowania do Zespołu Miló

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma Miló producent zlewozmywaków oraz armatury sanitarnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko.

Przewiń do profilu firmy