Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Klientów Kluczowych

  • Stryków, łódzkie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa DACHSER, będąca jednym z światowych liderów w branży logistycznej, osiągająca obroty przekraczające 5,6 mld € rocznie oraz zatrudniająca ponad 26.000 pracowników w 428 lokalizacjach, w związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KLIENTÓW KLUCZOWYCH
Miejsce pracy: Stryków
nr ref.: HZ 573

Zadania:

  • realizacja wyznaczonych celów zgodnie z polityką handlową firmy
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjowanie warunków handlowych
  • wsparcie w implementacji nowych klientów w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi
  • kontrola przebiegu współpracy z aktualnymi klientami
  • realizacja wizyt i opieka handlowa nad klientami
  • przygotowywanie ofert i umów handlowych
  • analiza rynku i budowanie bazy potencjalnych klientów

Nasze oczekiwania to:

  • zaangażowanie i otwartość na pozyskiwanie nowych biznesów
  • min.2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • doświadczenie w branży logistycznej mile widziane
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakt z klientem zagranicznym
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętność rozpoznawana potrzeb klientów
  • dobra organizacja pracy, samodzielność
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość aplikacji w środowisku Windows

Oferujemy:

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki
  • dobre warunki wynagrodzenia
  • program szkoleń wspierających wszechstronny rozwój zawodowy
  • przyjazne środowisko pracy
  • dodatkowe dni urlopu za staż pracy
  • opiekę zdrowotną, grupowe ubezpieczenie i bogatą ofertę dodatków socjalnych

Aplikacje z numerem ref. HZ 573 prosimy przesłać klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami / kandydatkami. Prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i gromadzenie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się