Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. klientów logistycznych

AuchanO firmie

  • Wolbórz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Auchan

Gadki 1

Wolbórz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Cel stanowiska:
  • Prawidłowe prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz obsługa administracyjna reklamacji związanych z procesem logistycznym.
  • Twój zakres obowiązków:
  • terminowe rozpatrywanie reklamacji klientów zewnętrznych i wewnętrznych,
  • wyjaśnianie rozbieżności ilościowych pomiędzy fakturą, a dokumentem dostawy
  • współpraca z operatorami logistycznymi
  • stała i profesjonalna komunikacja z klientami
  • tworzenie raportów na potrzeby działu

Nasze wymagania

  • znajomość procesów logistycznych, w tym dokumentacji magazynowej,
  • dobra znajomość programu Excel oraz Google Sheet,
  • orientacja na Klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • ​skrupulatność i samodzielność,
  • dobra organizacja pracy,

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie we współpracy z operatorem logistycznym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP.

To oferujemy

  • rozwój w organizacji, której kultura oparta jest na pasji w obsłudze Klienta i pasji do zdrowego i dobrego jedzenia,
  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach opartych o najnowsze technologie,
  • przyjazną i twórczą atmosferę pracy w ambitnym zespole,
  • 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% na marki własne na kartę Skarbonka,
  • pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz),
  • grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz),
  • szeroki pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych) ZFŚS (karty przedpłacone, karnety sportowe (Multisport), możliwość dofinansowania do wypoczynku i posiłków, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach),
  • rozwój kompetencji miękkich oraz zawodowych (szkolenia stacjonarne, online, webinary, zdalny dostęp do platformy e-learningowej),
  • pracę w organizacji działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • opieka stomatologiczna
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • karty przedpłacone
  • bony towarowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 25 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.

Specjalista ds. klientów logistycznych, Gadki 1, Wolbórz