Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Klientów Strategicznych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 01.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top banner

    Zacznij podążać z nami na stanowisku:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Opis stanowiska:
    • Aktywizacja oraz utrzymanie długotrwałych relacji z Klientami
    • Telefoniczna sprzedaż usług windykacyjnych
    • Przygotowywanie ofert, negocjowanie umów i warunków cenowych
    • Pozyskiwanie zleceń w zakresie obsługi windykacyjnej – realizacja założonych celów sprzedażowych
    Wymagania na stanowisku:
    • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta
    • Entuzjazm i sprzedażowa smykałka
    • Orientacja na osiąganie celów
    • Samodzielność w realizacji zadań
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę
    • Pracę w godzinach 8-16
    • Atrakcyjny i jasny system premiowy
    • Szkolenia wdrożeniowe, szkolenia produktowe oraz wsparcie trenerów
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
    • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia NNW, prywatnej opieki medycznej oraz karty multisport
    bottom banner