Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Agencja Reklamowa OPTIMA

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Najlepszymi kandydatami będą osoby posiadające doświadczenie w sprzedaży upominków reklamowych i związane zawodowo z tą branżą.

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku upominków reklamowych i umiejętność samodzielnego tworzenia ofert handlowych, obejmujących wybór odpowiednich produktów oraz metod ich znakowania.

  • Podstawowa wiedza z zakresu poligrafii, druku offsetowego, cyfrowego, sublimacji, sitodruku, tampodruku itp.

  • Podstawowa wiedza z zakresu przygotowania materiałów do druku, umiejętność współpracy z działem graficznym.

  • Doświadczenie w negocjacjach handlowych.

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym oraz obsługa zagranicznych kontrahentów mile widziane.

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym co najmniej komunikację mailową.

  • Znajomość j. niemieckiego mile widziana.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą.

  • Wszelkie niezbędne narzędzia do prowadzenia działań handlowych.

  • Gotową bazę klientów do rozbudowy.

  • Zapytania ofertowe od klientów do opracowania.

  • Wszelkiego typu materiały marketingowe, takie jak próbki, katalogi, wzory oraz dostęp do wszelkiego rodzaju zasobów firmy.

  • Dostęp do systemu CRM umożliwiającego łatwe i profesjonalne tworzenie ofert handlowych, a także ułatwiającego zarządzanie systemem sprzedaży.

  • Narzędzia do stałej komunikacji oraz bieżące wsparcie ze strony innych działów firmy.

  • Zapewniamy także wszelkie niezbędne szkolenia uzupełniające.

  • Oferujemy korzystny i motywujący system finansowy oparty na zrealizowanym wolumenie sprzedaży.

  • Praca w systemie zdalnym lub stacjonarnie w siedzibie firmy w Lublinie.

Agencja Reklamowa OPTIMA z Lublina, właściciel serwisów: optima-reklama.com oraz podkladki24.pl poszukuje do współpracy Specjalistów ds. Kluczowych Klientów. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą reklamową, która posiada własny stock oraz wykonuje nadruki na gadżetach reklamowych. Metody, którymi się posługujemy zostały przez na opatentowane. Dzięki naszej elastyczności, wciąż rozszerzamy wachlarz oferowanych przez nas produktów i usług, odpowiadając na dynamicznie zmieniające się potrzeby Klientów. Bierzemy udział w najważniejszych wydarzeniach targowych branży reklamowej w Polsce i Europie. Posiadamy obszerną bazę Klientów zarówno w Polsce, jak i na terenie UE.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowo

  • Od wybranego kandydata oczekujemy posiadania działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia.

  • Od Kandydata oczekujemy gotowości do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej w Warszawie.

  • Nie oczekujemy od Kandydatów angażowania żadnych środków finansowych.

  • Miejsce wykonywania pracy: zdalnie lub w siedzibie firmy w Lublinie.