Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kluczowych klientów (Dział Hospital)

Medela Polska Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży u kluczowych klientów (szpitale) oraz dystrybutorów sprzętu medycznego

  • Prezentacja, promowanie sprzętu medycznego oraz edukacja personelu medycznego

  • Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z obecnymi oraz nowymi klientami

  • Uczestnictwo konferencjach, sympozjach i targach

  • Monitorowanie działań konkurencji

  • Planowanie i raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy

  • Analiza zebranych informacji o rynku

  • Teren działania: śląskie, małopolskie, opolskie, świętokrzyskie, podkarpackie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela medycznego w branży sprzętu medycznego

  • Dobra znajomość rynku szpitalnego i procedur przetargowych

  • Zaangażowanie i wytrwałość w osiąganiu wyznaczonych celów

  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu oraz umiejętność dobrej organizacji pracy

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji

  • Chęć i gotowość do częstego podróżowania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w strukturach międzynarodowych

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Medela Polska Sp. z o.o.

Medela Polska Sp. z o.o. reprezentuje w Polsce szwajcarski koncern medyczny Medela AG. Jest również wyłącznym przedstawicielem niemieckiego producenta instrumentów diagnostycznych Riester.

Do działu sprzętu medycznego poszukujemy: Specjalistę ds. kluczowych klientów (Dział Hospital).

Przewiń do profilu firmy

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.