Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kluczowych klientów

Karcher

Karcher

Poznańska 74

Jawczyce (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z kluczowymi klientami - sieciami handlowymi w kanałach Food oraz Elektro w zakresie działań sprzedażowo-marketingowych

  • Dostarczanie klientom informacji marketingowo-produktowych

  • Koordynowanie akcji marketingowo-handlowych przy współpracy z Area Managerami

  • Realizacja zapisów umów handlowych (w tym rozliczenia warunków)

  • Codzienny kontakt mailowy i telefoniczny z klientami w kwestiach m.in. zapytań ofertowych, obsługi zamówień, przygotowywania porozumień lokalnych

  • Odpowiadanie na inne bieżące potrzeby i pytania klientów

  • Współpraca z Biurem Obsługi Klienta w zakresie realizacji zamówień

  • Współpraca z Logistyką i Magazynem w zakresie akcji marketingowych

  • Planowanie i raportowanie działań sprzedażowych

  • Organizacja spotkań z klientami

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentacji związanej z obsługą klienta

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku oraz w sprzedaży

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość Excela

  • Komunikatywny język angielski

  • Zorientowanie na klienta

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

  • Otwartość

  • Skrupulatność, dokładność, dbałość o szczegóły

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Mile widziana znajomość SAP

  • Mile widziana znajomość rynku i konkurencji

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (przewidywany czas do lutego 2023 roku, po tym okresie istnieje prawdopodobieństwo współpracy długoterminowej)

  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń składający się z pensji zasadniczej, systemu bonusów rocznych oraz nagród uznaniowych

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Rozwój zawodowy poprzez m.in. jasną ścieżkę kariery, udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz możliwość dofinansowania studiów i kursów

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz zajęcia z języka angielskiego lub niemieckiego finansowane przez pracodawcę

  • System kafeteryjny MyBenefit, dofinansowanie do obiadów pracowniczych oraz karty Multisport

  • Świąteczne upominki oraz karty przedpłacone

  • Spotkania integracyjne oraz świąteczne, możliwość uczestnictwa w inicjatywach dobroczynnych

  • Dofinansowanie dla pracowników posiadających dzieci z okazji Dnia Dziecka oraz Mikołajek

  • Zapraszamy do wysyłania swojego CV poprzez system rekrutacyjny do 21 sierpnia 2022 roku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Karcher

Kärcher jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań czyszczących, zatrudniającym około 12.000 pracowników w ponad 70 krajach na świecie. Polski oddział firmy Kärcher działa na naszym rynku od 1993 roku. Oferujemy innowacyjne produkty przeznaczone do użytku domowego i zastosowań profesjonalnych. Nasz sukces zawdzięczamy naszym pracownikom, ich umiejętnościom, pomysłom i zaangażowaniu. Ciągłe inwestycje w badania i rozwój, jakość, marketing i wzornictwo sprawiają, że jesteśmy znaną marką i atrakcyjnym pracodawcą, z którym również Ty możesz rozwijać swoją karierę zawodową.

Przewiń do profilu firmy