Oferta pracy

Specjalista ds. Kluczowych Klientów (k/m)

Klient Pracuj.plO firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży zgodnie z wyznaczonymi celami dla aptek podległego terenu;

  • Realizowanie celów promocyjnych dla produktów z portfolio Firmy w środowisku medycznym i farmaceutycznym na powierzonym terenie;

  • Utrzymywanie wzorowych relacji z klientami, prowadzenie wszystkich działań zgodnie z wymogami polskiego prawa oraz regulacjami wewnętrznymi i wartościami Firmy;

  • Przeprowadzanie szkoleń i prezentacji w środowisku medycznym i farmaceutycznym;

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy;

  • Stała edukacja i podnoszenie poziomu wiedzy produktowej oraz poziomu własnych umiejętności w celu optymalnej realizacji zadań;

  • Raportowanie działań niepożądanych leków zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe obejmujące zadania wymienione powyżej;

  • Miejsce zamieszkania na terytorium pracy (preferowane);

  • Otwartość, komunikatywność, wysoka kultura osobista;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i sumienność;

  • Prawo jazdy kat. B oraz znajomość środowiska MS Office;

  • Silna motywacja i orientacja na wynik;

  • Entuzjazm i umiejętność nawiązywania kontaktów.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w rozwijającej się firmie farmaceutycznej, stawiającej na wartości, tworzonej przez zespół doświadczonych i profesjonalnych pracowników,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Samochód firmowy z możliwością użytkowania do celów prywatnych, telefon komórkowy, tablet

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego