Specjalista ds. kluczowych klientów / KAM - Dział Neurologii

HSK CONSULTING

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

HSK Consulting, lider w dziedzinie rekrutacji, szkoleń i outsourcingu poszukuje dla wiodącego, międzynarodowego koncernu, jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm farmaceutycznych na świecie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. kluczowych klientów / KAM -

Dział Neurologii

Teren pracy: woj. małopolskie, podkarpackie, śląskie

Twój zakres obowiązków

  • Promocja preparatów w rynku szpitalnym na powierzonym terenie, zgodnie z aktualną strategią marketingową.

  • Rozwój wiedzy produktowej i medycznej oraz wykorzystanie jej w kontaktach z klientami.

  • Analiza terytorium pod kątem realizacji celów sprzedażowych, poszukiwanie możliwości rozwoju sprzedaży, bieżące monitorowanie realizacji celów sprzedażowych i odpowiednie dostosowywanie planu działania.

  • Terminowe planowanie i realizacja działań promocyjnych.

  • Zarządzanie budżetem promocyjnym

  • Raportowanie aktywności zgodnie ze standardami firmy

  • Zapewnienie dostępności produktów w aptekach szpitalnych

Wymagania pracodawcy

  • Ukończone studia wyższe (preferowane kierunki medyczne lub pokrewne).

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela medycznego RX

  • Znajomość obszaru neurologii będzie dodatkowym atutem.

  • Doświadczenie w pracy z programami lekowymi będzie dodatkowym atutem.

  • Dobra znajomość branży farmaceutycznej

  • Umiejętność budowania efektywnych relacji z kluczowymi klientami.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

  • Etyczne podejście do biznesu.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, nowoczesne platformy komunikacyjne).

  • Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy jako przedstawiciel medyczny w rynku szpitalnym.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w jednej z największych organizacji farmaceutycznych na świecie.

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop oraz pakiet świadczeń socjalnych.

  • Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego i szkoleń w strukturach firmy.