Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kluczowych klientów (Key Account Manager)

AB Systems sp. z o.o.O firmie

  • Galicyjska 1, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AB Systems sp. z o.o.

Galicyjska 1

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna prezentacja firmy,

  • Aktywne budowanie portfela nowych Klientów,

  • Obsługa sprzedażowa i relacyjna obecnych Klientów,

  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych, prowadzenia negocjacji, przygotowywania ofert handlowych oraz kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań,

  • Realizacja planu sprzedaży i raportowanie sprzedaży,

  • Uczestnictwo w działaniach promocyjnych firmy,

  • Udział w konferencjach i spotkaniach branżowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży do klienta biznesowego B2B,

  • Doświadczenie w sprzedaży do klienta z sektora publicznego będzie dodatkowym atutem,

  • Sukcesy sprzedażowe poparte wiarygodnymi referencjami,

  • Samodzielność, kreatywność i wysoka kultura osobista,

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych;

  • Duże zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów oraz silne poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub inne formy współpracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny i realny system premii sprzedażowych,

  • Wysokość zarobków ograniczona tylko Twoim zaangażowaniem,

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy (również do użytku prywatnego), telefon komórkowy, laptop,

  • Nowoczesne narzędzia pracy (np. wirtualny desktop),

  • Praca w firmie o stabilnej, uznanej pozycji na rynku,

  • Bezpośredni kontakt z przedstawicielami światowych liderów branży IT,

  • Profesjonalne środowisko pracy oparte na partnerskich relacjach

  • Dobrą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym młodym zespole,

  • Szkolenia, pakiet medyczny, pakiet multisport,

  • Praca w nowoczesnym biurze klasy A.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • pakiet multisport

Jesteśmy dynamiczną i bardzo szybko rozwijającą się firmą, partnerem największych światowych dostawców z branży IT. Projektujemy i wdrażamy najnowocześniejsze systemy informatyczne dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Poszukujemy osób chcących związać swoją karierę zawodową z technologiami bezpieczeństwa danych, chmury obliczeniowej, wirtualizacji i pamięci masowych.

Jeżeli masz doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i interesujesz się nowoczesnymi technologiami, cenisz dobrą atmosferę w pracy, jesteś osobą ambitną i posiadającą łatwość w nawiązywaniu kontaktów - to właśnie Ciebie szukamy!

Przewiń do profilu firmy