Oferta pracy

Specjalista ds. Kluczowych Klientów – Key Account Manager

Korporacja KGL S.A.O firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów sprzedażowych w segmencie rynku hurtowego

  • aktywny udział we wprowadzaniu nowych produktów na rynek

  • przygotowywanie ofert, negocjowanie

  • bieżący kontakt z Klientami, pozyskiwanie nowych Klientów

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji, raportowanie

  • ścisła współpraca z działami wewnątrz firmy – Działem Obsługi Klienta, Działem Planowania

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży opakowań z tworzyw sztucznych

  • znajomość rynku opakowań jednorazowych oraz panujących w niej trendów

  • znajomość oferty konkurencji

  • dobra znajomość materiałów używanych do produkcji opakowań z tworzyw sztucznych (PP, PET, PS)

  • dobra znajomość MS Office (MS Excel)

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stałe, comiesięczne i regularne wynagrodzenie zawsze na koncie Pracownika na czas - 10. każdego miesiąca

  • kwartalną premię za realizację celów na stanowisku

  • niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy - w tym konieczne do pracy zdalnej: telefon, laptop oraz samochód służbowy,

  • opiekę medyczną Medicover oraz kartę Multisport lub bilety do kina/ teatru

  • możliwość pracy zdalnej z miejsca zamieszkania (do określenia liczba dni w miesiącu związana z pracą z biura w Warszawie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy