Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kluczowych klientów - Key Account Manager

Cartrack Polska Sp. z o.o.O firmie

Cartrack Polska Sp. z o.o.

Rotmistrza Witolda Pileckiego 67

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie portfela nowych Klientów;

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami/ Partnerami;

  • Negocjowanie warunków współpracy oraz utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami/ Partnerami;

  • Budowanie silnego, pozytywnego wizerunku firmy na rynku;

  • Aktywne wyszukiwanie szans sprzedażowych;

  • Zaawansowane doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań;

  • Zorientowanie na realizację celu;

  • Samodzielność w działaniu.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w sprzedaży;

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnych procesów sprzedaży - od poszukiwania potencjalnych klientów, po podpisywanie umów;

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży rozwiązań technologicznych;

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne umożliwiające budowanie relacji opartych na wzajemnym zaufaniu z klientami;

  • Samodzielność oraz nastawienie na realizację celów.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowych strukturach najczęściej wybieranego dostawcy usług telemetrycznych w Polsce;

  • Samodzielne i rozwojowe stanowisko;

  • Jasny i czytelny system prowizyjny;

  • Realny wpływ na budowanie kluczowego portfela klientów;

  • Dynamiczne, młode środowisko pracy;

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Cartrack Polska jest częścią międzynarodowej organizacji Cartrack Holding, globalnego dostawcy usług telemetrycznych do pojazdów. Jesteśmy firmą technologiczną świadczącą usługi SaaS w oparciu o urządzenia oraz oprogramowanie własnej produkcji.

Globalnie obsługujemy ponad 1,3 miliona pojazdów w 24 krajach.

W Polsce, jako najczęściej wybierany dostawca usług telemetrycznych, Cartrack obecny jest od ponad 10 lat, każdego dnia wspierając operacyjnie, analitycznie i technologicznie przedsiębiorców i ich floty.

W związku z ekstremalnie dynamicznym wzrostem struktur planowanym na rok 2021 poszukujemy zaangażowanych partnerów z ambicjami do wspólnego budowania silnej pozycji Cartrack na rynku Polskim.

Przewiń do profilu firmy