Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Optidata Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
7 500–15 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Optidata Sp. z o.o.

Wadowicka 8A

Podgórze

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów ze strategicznymi klientami
  • Realizacja założonych budżetów sprzedaży
  • Bezpośrednia bieżąca obsługa wybranej grupy kluczowych klientów (negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)
  • Przygotowywanie ofert oraz umów handlowych
  • Analizę potrzeb biznesowych klientów
  • Prowadzenie negocjacji i prezentacji handlowych

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych z klientami
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Nastawienie na osiąganie celu i realizację zadań
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży systemów WMS, TMS, YMS

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienia oraz umowę o pracę
  • Pracę w siedzibie firmy w Krakowie w młodym i ciągle powiększającym się zespole
  • Udział w ciekawych i zaawansowanych technologicznie projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uwzględniające system premiowy
  • Współpracę z doświadczonym i dynamicznym zespołem
  • Wdrożenie w pracę oraz przeszkolenie z zakresu oferty firmy
  • Możliwość rozwoju i awansu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Pracuj z nami!

Firma OPTIDATA od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla Logistyki i Produkcji, w tym systemów kodów kreskowych, systemów głosowych i RFID wspierających procesy produkcyjne, magazynowe i transportowe. Wdrażane przez nas rozwiązania oparte są o profesjonalne autorskie oprogramowanie, współpracujące z systemami nadrzędnymi Klientów. Silne zaplecze w postaci doświadczonego zespołu programistów, konsultantów i inżynierów systemowych gwarantuje naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

OPTIDATA znajduje się w ścisłej czołówce firm w Polsce zajmujących się kompleksową dostawą systemów WMS i TMS opartych o własne oprogramowanie. W roku 2006 utworzyliśmy laboratorium technologii RFID zajmujące się bieżącym śledzeniem światowych trendów oraz testowaniem rozwiązań dotyczących identyfikacji radiowej. Centrala firmy znajduje się w Krakowie, w zakupionej w roku 2006 nowoczesnej siedzibie zaprojektowanej zgodnie z naszymi potrzebami. Posiadamy członkostwo w organizacjach: GS1, EPC Global oraz dysponujemy certyfikatem ISO 9001:2008.

Specjalista ds. Kluczowych Klientów, Wadowicka 8A, Podgórze, Kraków