Oferta pracy

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Domowa ApteczkaO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Do zadań wybranych osób będzie należała dystrybucja i sprzedaż produktów firmy w lokalnych sieciach aptek, potencjałowych aptekach, sklepach zielarskich oraz punktach aptecznych na określonym obszarze (1-2 województw) do zdefiniowanej bazy klientów, a także przekazywanie informacji o produktach personelowi aptek.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w roli przedstawiciela farmaceutycznego na rynku aptecznym

  • umiejętność pracy w systemie opartym o wyniki sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem osiągania wytyczonych celów sprzedażowych

  • preferowane wykształcenie wyższe

  • własna działalność gospodarcza lub gotowość jej założenia z chwilą podjęcia współpracy

  • prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • własny komputer z dostępem do internetu

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o dystrybucji i promocji produktów (samozatrudnienie – własna działalność)

  • samochód służbowy oraz telefon komórkowy (smartfon)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży

  • bogaty zestaw narzędzi wspierających sprzedaż

  • nowoczesny system raportowania z dostępem do bazy aptecznej

  • wsparcie ze strony kadry trenerskiej o bogatym doświadczeniu na rynku farmaceutycznym

  • bogaty pakiet szkoleń zapewniający odpowiednie przygotowanie merytoryczne i pozwalający doskonalić swoje umiejętności

  • przyjazną i życzliwą atmosferę oraz wsparcie całego zespołu sprzedaży

Domowa Apteczka

Działająca od kilkunastu lat na rynku farmaceutycznym firma, jeden z LIDERÓW SPRZEDAŻY W KILKU PRESTIŻOWYCH SEGMENTACH RYNKU, producent wyrobów medycznych, produktów biobójczych, suplementów diety oraz wyrobów kosmetycznych, w związku z planowanym dalszym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko specjalistę ds. kluczowych klientów (KAS) na obszarze całego kraju ze szczególnym wyróżnieniem województw pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego i podlaskiego.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy