Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-11-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem Firma Paso-Trading Sp. z o.o. przyjmie osobę na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW
    Region: cała Polska

    ZADANIA:

    • współpraca z lokalnymi sieciami aptek;
    • realizacja zakładanych przez firmę celów sprzedażowych oraz raportowanie wyników sprzedaży;
    • budowanie i realizowanie strategii sprzedaży;
    • negocjowanie kontraktów sprzedażowych oraz ich egzekucje;
    • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami;
    • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z Klientami;
    • udział w konferencjach branżowych i szkoleniach;

    WYMAGANIA:

    • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w branży farmaceutycznej;
    • orientacja na wynik i osiąganie wyznaczonych celów;
    • bardzo dobra znajomość rynku sieci aptecznych;
    • znajomość technik sprzedaży, wysokie kompetencje negocjacyjne;
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
    • inicjatywa i duża samodzielność w działaniu;
    • mobilność i dyspozycyjność;
    • prawo jazdy kat. B;
    • preferowana forma współpracy - własna działalność gospodarcza;

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe;
    • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań;
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
    • interesującą i pełną wyzwań pracę;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"