Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kluczowych klientów w branży motoryzacyjnej

AUTO1 Polska Sp. z o.o.O firmie

AUTO1 Polska Sp. z o.o.

Połczyńska 31A

Bemowo

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie współpracy, rozwijanie i pogłębianie długoterminowych relacji handlowych z partnerami biznesowymi
  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych w zakresie odkupu od nich samochodów używanych
  • Prezentowanie oferty produktowej AUTO1
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Analiza potencjału partnerów biznesowych
  • Osiągnie założonych celów zakupowych i sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość rynku samochodów używanych (mile widziana znajomość procesów sprzedaży remarketingowej)
  • Umiejętność wykorzystywania wskaźników mierzenia efektywności procesów sprzedażowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Koncentracja na Kliencie i umiejętność budowania relacji
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej
  • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem i systemem prowizyjnym
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)
  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę
  • Doskonałe możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

AUTO1 Group jest europejskim liderem online'owych giełd samochodów używanych. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 30 000 sprawdzonych samochodów używanych. Warszawskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w krajach bałtyckich i na Bałkanach. Tylko w 2019 roku AUTO1 Group sprzedała ponad 619 000 samochodów używanych (z przychodem 3,5 miliarda euro), a od 2012 roku sprzedaliśmy ich już ponad 2 000 000! W całej grupie zatrudniamy obecnie ponad 4 200 osób.

Key Account Manager, którego szukamy to kluczowa osoba, jeżeli chodzi o kontakt z naszymi partnerami biznesowymi. Kandydat na tym stanowisku powinien wykazać się świetną znajomością rynku motoryzacyjnego w Polsce, a poprzez negocjacje i wykorzystywanie strategii sprawiać, że pula naszych zadowolonych dostawców będzie się sukcesywnie powiększać.

Jeżeli czujesz, że świat motoryzacji to Twoje miejsce, a praca w dziale Remarketingu pozwoli Ci to pokazać - wyślij aplikację i dołącz do naszego zespołu!

Specjalista ds. kluczowych klientów w branży motoryzacyjnej, Połczyńska 31A, Bemowo, Warszawa