Oferta pracy

Specjalista ds. kluczowych klientów w dziale Diabetologii

HSK CONSULTINGO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Będziesz odpowiadał/a za nawiązanie relacji z liderami opinii i kluczowymi ośrodkami na obsługiwanym terenie, prowadzenie szkoleń dla lekarzy i pacjentów. Nasze produkty są najwyższej klasy w swojej kategorii, a producent to międzynarodowa korporacja rozpoznawalna w środowisku diabetologów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Pro aktywne podejście do pracy

  • Doświadczenia na stanowisku przedstawiciela medycznego w rynku RX lub wyrobów medycznych

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne

  • Komunikatywność, otwartość

  • Bardzo dobra znajomość obsługi urządzeń mobilnych Smartfon, Tablet

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Mile widziane

  • Doświadczenie w diabetologii

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość promowania nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie diabetologii

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, tablet, telefon)

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

HSK CONSULTING

HSK Consulting lider w dziedzinie rekrutacji, szkoleń i outsourcingu poszukuje dla swojego Klienta:

wiodącego dystrybutora w dziedzinie diabetologii o ugruntowanej pozycji na polskim rynku medycznym.

Przewiń do profilu firmy