Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kluczowych klientów

DIAMENTOWY OPTYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie, rozwój współpracy oraz utrzymywanie długofalowych relacji z nowymi klientami,

  • Zdobywanie nowych kontraktów dla naszych produktów i usług jak i późniejsze ich nadzorowanie,

  • Sporządzanie raportów na potrzeby zarządu,

  • Analiza rynku oraz monitorowanie konkurencji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (znajomość branży optycznej będzie dodatkowym atutem),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 5 lat,

  • Znajomość technik sprzedaży,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz nastawienie na pracę zespołową,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów,

  • Obsługa pakietu OFFICE w szczególności EXCEL.

To oferujemy

  • Umowę o pracę (możliwość wyboru formy zatrudnienia),

  • Atrakcyjny system wynagradzania oraz stabilne zatrudnienie,

  • Najnowsze oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon etc.),

  • Dofinansowanie do okularów oraz zniżki dla członków rodzin,

  • Szkolenia oraz kursy specjalistyczne,

  • Efektywny rozwój zawodowy dający możliwość AWANSU,

  • Pełne wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w oparciu o szacunek i zaufanie.

DIAMENTOWY OPTYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Diamentowy Optyk powstał w 2014 r. Firma zajmuje się dystrybucją soczewek okularowych oraz opraw. Swój szybki rozwój zawdzięczamy wysokiemu poziomowi świadczonych usług, profesjonalnemu podejściu i otwartej postawie, a także doskonałej lokalizacji wielu punktów sprzedażowych w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy