Oferta pracy

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

ZadbanoO firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych Klientów na terenie dedykowanego obszaru

  • rozwijanie współpracy z obecnymi Klientami

  • prowadzenie negocjacji oraz procesowanie umów handlowych

  • realizacja celów sprzedażowych oraz założeń biznesowych

  • przygotowywanie ofert, prezentacji i raportów dla Klientów

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczeniu w sprzedaży B2B

  • doświadczenie sprzedażowe w kontaktach na wszystkich szczeblach organizacyjnych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • świadomość biznesowa

  • swoboda w prowadzeniu rozmów i negocjacji

  • komunikatywność i umiejętność prowadzenia prezentacji

  • umiejętność analizy i logicznego myślenia

  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych

Mile widziane

  • znajomość branży meblowej

To oferujemy

  • pracę przy ciekawych, innowacyjnych projektach

  • niezbędne narzędzia pracy - samochód, telefon, laptop

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji

  • jasno określoną ścieżkę kariery

  • dostęp do benefitów firmowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Zadbano

Zadbano to odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w kategorii e-commerce i największych sieci detalicznych. Nasz serwis dostępny jest na terenie całego kraju.

Zadbano to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

Przewiń do profilu firmy