Ta oferta pracy jest nieaktualna od 159 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    TOYA S.A.

    Zatrudni
    Specjalistę ds. Kluczowych Klientów
    Dział Eksportu
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Aktywne sprzedawanie oferowanych produktów,
    • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
    • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami,
    • Pozyskanie nowych i rozwój obecnych Klientów firmy,
    • Nadzór nad logistyką dostaw oraz płatnościami Klientów,
    • Organizacja i prowadzenie spotkań z Klientami firmy, udział w targach branżowych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży lub obsłudze klienta,
    • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe: ekonomia, handel zagraniczny, techniczne),
    • Zaawansowana znajomość języka francuskiego i/lub niemieckiego i/lub angielskiego
    • Gotowość do odbywania podróży służbowych (prawo jazdy kat. B),
    • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
    • Zaangażowanie i konsekwencja w działaniu,
    • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole,
    • Możliwość odbywania wyjazdów zagranicznych,
    • Atrakcyjne zasady wynagrodzenia, adekwatne do osiąganych celów,
    • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę.

    CV oraz list motywacyjny wraz z oczekiwaniami finansowymi kandydata prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ. (W TEMACIE EMAIL’A PROSZĘ PODAĆ NAZWĘ STANOWISKA)

    Prosimy o dołączenie klauzuli:

    Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Kluczowych Klientów przez TOYA S.A. we Wrocławiu, ul. Sołtysowicka 13-15, 51-168 Wrocław, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS, prowadzonego przez VI Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego dla Wrocławia - Fabryczna pod nr KRS 0000066712,  nr NIP: 895-16-86-107; numer Regon: 932093253. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z zm.).

    Lub

    Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez TOYA S.A. we Wrocławiu, ul. Sołtysowicka 13-15, 51-168 Wrocław, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS, prowadzonego przez VI Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego dla Wrocławia - Fabryczna pod nr KRS 0000066712,  nr NIP: 895-16-86-107; numer Regon: 932093253 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z zm.).

    bottom