Oferta pracy

Specjalista ds. kluczowych klientów z językiem francuskim

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.

Arkońska 6

Gdańsk

Spółka ASSA ABLOY Mercor Doors kontynuuje działalność Mercor SA w zakresie oddzieleń przeciwpożarowych. Grupa ASSA ABLOY jest światowym liderem na rynku systemów zabezpieczeń drzwiowych. Oferowane produkty są dostosowywane i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami, by zapewnić bezpieczeństwo i wygodę ludzi w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Strategicznym celem ASSA ABLOY Mercor Doors jest dynamiczny, zrównoważony wzrost działalności prowadzonej w segmencie oddzieleń przeciwpożarowych.

Specjalista ds. kluczowych klientów
z językiem francuskim

Opis stanowiska:

  • samodzielna koordynacja realizacji kontraktów sprzedażowych (zlecenie produkcji, logistyka, nadzór, rozliczenie),
  • dbałość o spełnienie wymagań technicznych kontraktów,
  • przygotowywanie i nadzór nad poprawnością dokumentacji eksportowej (wew. UE i poza UE),
  • nadzór nad przebiegiem realizacji kontraktów (realizacja pomiarów, dokonywanie ustaleń z klientami),
  • nawiązywanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowlane),
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad,
  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • obsługa pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zespół pasjonatów o szerokich kompetencjach
  • Rozwój umiejętności zawodowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Telefon
  • Laptop
  • Umowa o pracę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy