Specjalista ds. Kluczowych Partnerów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 01.12.2017
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 31.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

VanityStyle Sp. z o.o. od 10 lat specjalizuje się z nowatorskich rozwiązaniach z zakresu pozapłacowych świadczeń motywacyjnych, które dla każdego pracodawcy są doskonałym narzędziem do budowania zaangażowania oraz zadowolenia pracowników, a także wzmacniania ich więzi z organizacją.

Mamy zgrany zespół ambitnych, młodych (także duchem!) specjalistów, w którym zawdzięczamy stworzenie najatrakcyjniejszych programów motywacyjnych z obszaru sportu i rekreacji (karty FitProfit i FitSport) oraz kultury (kupony biletowe QltraProfit i CinemaProfit), a także programu rabatowego GetProfit.
Dołącz do nas już dziś! Jesteśmy laureatem prestiżowego wyróżnienia - Pracodawca Roku 2017.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Bieżąca profesjonalna obsługa kluczowych partnerów firmy oraz pozyskiwanie nowych do sieci akceptacji
  • Aktywne podejmowanie działań związanych z budowaniem i rozwojem relacji
    z partnerami kluczowymi
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Analiza potrzeb kluczowych partnerów
  • Analiza rynku
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • Znajomość technik negocjacyjnych, umiejętność prowadzenia rozmów handlowych budowania i rozwijania długotrwałych relacji biznesowych
  • Samodzielność, systematyczność, dynamiczność i orientacja na wynik
  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność, aktywność i zorientowanie na osiąganiu celów
  • Wysoka samo motywacja i organizacja pracy
  • Biegła obsługa komputera (w tym pakiet MS Office lub oraz urządzeń biurowych)
  • Chęć dalszego rozwoju osobistego
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych (spotkania z partnerami)

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Uczestnictwo w szkoleniach i programach rozwojowych
  • Wynagrodzenie stałe rozszerzone o premię za wyniki
  • Narzędzia niezbędne do pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem świadczeń pozapłacowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się