Ta oferta pracy jest nieaktualna od 202 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kluczowych Partnerów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 01.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VanityStyle Sp. z o.o. od 10 lat specjalizuje się z nowatorskich rozwiązaniach z zakresu pozapłacowych świadczeń motywacyjnych, które dla każdego pracodawcy są doskonałym narzędziem do budowania zaangażowania oraz zadowolenia pracowników, a także wzmacniania ich więzi z organizacją.

    Mamy zgrany zespół ambitnych, młodych (także duchem!) specjalistów, w którym zawdzięczamy stworzenie najatrakcyjniejszych programów motywacyjnych z obszaru sportu i rekreacji (karty FitProfit i FitSport) oraz kultury (kupony biletowe QltraProfit i CinemaProfit), a także programu rabatowego GetProfit.
    Dołącz do nas już dziś! Jesteśmy laureatem prestiżowego wyróżnienia - Pracodawca Roku 2017.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Bieżąca profesjonalna obsługa kluczowych partnerów firmy oraz pozyskiwanie nowych do sieci akceptacji
    • Aktywne podejmowanie działań związanych z budowaniem i rozwojem relacji
      z partnerami kluczowymi
    • Negocjowanie warunków współpracy
    • Analiza potrzeb kluczowych partnerów
    • Analiza rynku
    • Prowadzenie dokumentacji handlowej
    • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
    • Znajomość technik negocjacyjnych, umiejętność prowadzenia rozmów handlowych budowania i rozwijania długotrwałych relacji biznesowych
    • Samodzielność, systematyczność, dynamiczność i orientacja na wynik
    • Wysoka kultura osobista
    • Odpowiedzialność, aktywność i zorientowanie na osiąganiu celów
    • Wysoka samo motywacja i organizacja pracy
    • Biegła obsługa komputera (w tym pakiet MS Office lub oraz urządzeń biurowych)
    • Chęć dalszego rozwoju osobistego
    • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
    • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych (spotkania z partnerami)

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Uczestnictwo w szkoleniach i programach rozwojowych
    • Wynagrodzenie stałe rozszerzone o premię za wyniki
    • Narzędzia niezbędne do pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem świadczeń pozapłacowych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.