Specjalista ds. Kluczowych Partnerów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 12.08.2019
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 11.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VanityStyle Sp. z o.o.

    Od 11 lat jesteśmy jednym z liderów na ryku nowoczesnych, pożądanych świadczeń motywacyjnych dla Pracowników. Zdobyliśmy prestiżową nagrodę AON Hewitt - Najlepszy Pracodawca Roku 2017.
    Motywujemy Pracodawców w Polsce do budowania angażującego miejsca pracy. Inspirujemy Pracowników do aktywnego stylu życia i poszukiwania w sobie pasji.

    Jesteśmy zespołem ambitnych, energicznych i nastawionych na cel osób. Nasze codzienne działania, zaangażowanie w firmę i determinacja, sprawiły, że zbudowaliśmy silną markę. Dlatego poszukujemy najlepszych ludzi na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje przyszłe zadania:

    • Aktywne budowanie oraz utrzymywanie relacji z kluczowymi partnerami
    • Analiza rynku oraz potrzeb kluczowych partnerów
    • Negocjowanie warunków współpracy
    • Prowadzenie dokumentacji wewnętrznej
    • Przygotowywanie raportów zleconych przez Managera Działu
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy
    • Współpraca z innymi działami firmy

    Szukamy Ciebie, jeżeli:

    • Posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Posiadasz wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
    • Lubisz wyzwania, a realizacja celów napędza Cię do działania
    • Potrafisz budować trwałe relacje biznesowe
    • Jesteś samodzielny, systematyczny i dynamiczny
    • Posiadasz wysoką kulturę osobistą
    • Chcesz się rozwijać
    • Jesteś gotowy do odbywania częstych podróży służbowych
    • Biegle obsługujesz komputer (w tym pakiet MS Office oraz urządzenia biurowe)
    • Posiadasz prawo jady

    Oferujemy

    umowę
    o pracę
    kartę sportową
    FitProfit
    opiekę
    medyczną
    ubezpieczenie
    na życie
    dofinansowanie
    do urlopu
    do okularów
    tańsze bilety
    do kina
    kartę rabatową
    GetProfit
    owocowe
    wtorki
    imprezy
     integracyjne
    vouchery okolicznościowe
    (ślub, narodziny dziecka, dzień dziecka)
    uczestnictwo w szkoleniach
    i programach rozwojowych
    kurs języka angielskiego z lektorem oraz platformę do nauki angielskiego e-tutor
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.