VanityStyle Sp. z o.o.

Specjalista ds. Kluczowych Partnerów

VanityStyle Sp. z o.o.O firmie

Skierniewicka 16/20

Warszawa

Od 11 lat jesteśmy jednym z liderów na ryku nowoczesnych, pożądanych świadczeń motywacyjnych dla Pracowników. Zdobyliśmy prestiżową nagrodę AON Hewitt - Najlepszy Pracodawca Roku 2017.
Motywujemy Pracodawców w Polsce do budowania angażującego miejsca pracy. Inspirujemy Pracowników do aktywnego stylu życia i poszukiwania w sobie pasji.

Jesteśmy zespołem ambitnych, energicznych i nastawionych na cel osób. Nasze codzienne działania, zaangażowanie w firmę i determinacja, sprawiły, że zbudowaliśmy silną markę. Dlatego poszukujemy najlepszych ludzi na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje przyszłe zadania:

  • Opieka nad Naszymi kluczowymi partnerami (obiekty sportowe)
  • Prowadzenie spotkań oraz prezentacji
  • Analiza rynku oraz potrzeb kluczowych partnerów
  • Tworzenie umów, aneksów oraz raportów
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Współpraca z innymi działami firmy

Szukamy Ciebie, jeżeli:

  • Posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
  • Lubisz wyzwania, a realizacja celów napędza Cię do działania
  • Twoja mocną stroną są umiejętności negocjacyjne
  • Potrafisz budować trwałe relacje biznesowe
  • Jesteś samodzielny, systematyczny i dynamiczny
  • Umiesz ustalać priorytety oraz efektywnie wykorzystywać czas
  • Jesteś gotowy do odbywania częstych podróży służbowych
  • Posiadasz prawo jazdy

Oferujemy

umowę
o pracę
kartę sportową
FitProfit
opiekę
medyczną
ubezpieczenie
na życie
dofinansowanie
do urlopu
do okularów
tańsze bilety
do kina
urlop
stażowy
owocowe
wtorki
imprezy
 integracyjne
vouchery okolicznościowe
(ślub, narodziny dziecka, dzień dziecka)
uczestnictwo w szkoleniach
i programach rozwojowych
kurs języka angielskiego z lektorem oraz platformę do nauki angielskiego e-tutor
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Kartę sportową FitProfit
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do urlopu
  • Dofinansowanie do okularów
  • Tańsze bilety do kina
  • Kartę rabatową GetProfit
  • Owocowe wtorki
  • Imprezy integracyjne
  • Vouchery okolicznościowe (ślub, narodziny dziecka, dzień dziecka)
  • Uczestnictwo w szkoleniach i programach rozwojowych
  • Kurs języka angielskiego z lektorem oraz platformę do nauki angielskiego e-tutor

Ogłoszenie archiwalne