Specjalista ds. komercjalizacji powierzchni handlowo-usługowych i użytkowych Strefy Kultury

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.O firmie

  • Głogowska 14, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Głogowska 14

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • komercjalizacji powierzchni handlowych, usługowych i biurowych

  • kompleksowej obsługi transakcji wynajmu nieruchomości, w tym przygotowywanie i negocjowanie umów najmu

  • prowadzenia rozmów i negocjacji z potencjalnymi najemcami/dzierżawcami

  • nadzór nad zawartymi umowami najmu/dzierżawy

  • aktywnego pozyskiwania najemców/rekomercjalizacji posiadanych nieruchomości

  • współpraca z innymi działami przy komercjalizowaniu nieruchomości

  • sporządzania raportów

  • analiz lokalnego rynku nieruchomości

Nasze wymagania

  • mających doświadczenie we wskazanych powyżej obszarach,

  • nastawionych na tworzenie i kreację,

  • lubiących pracę z ludźmi i dla ludzi,

  • potrafiących dzielić czas na różne zadania projektowe,

  • doświadczonych w biznesowym osadzaniu podejmowanych działań.

To oferujemy

  • interesujący pakiet socjalny (m.in. paczki dla pracowników i ich dzieci z okazji świąt, dofinansowanie do obozów kolonii dla dzieci)

  • prywatne ubezpieczenie medyczne dla pracowników i ich rodzin

  • stabilne zatrudnienie, pracę do której przychodzi się chętnie, bo jesteśmy fajną ekipą :)

  • program MultiSport

  • umowę o pracę na pełny etat

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • wynagrodzenie zawsze na czas na koncie

  • dodatkowe ubezpieczenia grupowe

  • parking na terenie MTP

  • obiady dofinansowane przez pracodawcę

  • dodatkowy system premiowania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Międzynarodowe Targi Poznańskie - największy w Polsce organizator wydarzeń branżowych poszukuje ambitnych Kandydatów/Kandydatek na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży i relacji z klientami

Przewiń do profilu firmy